HİZMETLERİMİZ

Kırkahvesi Garden Kamp  olarak Çınarcık  Teşvikiye köyü Erikli Yaylası çifte şelaleler mevkinde on dönüm arazi içinde yapılaşmadan uzak sadece doğa  ile iç içe  olan tesisimizde ister orman kenarında ister nehir kenarında huzurlu ve sakın kamp tatilinizi geçirebilirsiniz.Yer olarak 250 hektar alana  sahip olup;başlıca erikli yaylası,dipsiz göl,çifte şelaleler,mesire alanları,geniş dere yatağımız ve de yürüyüş  parkurlarımız mevcut tur. Kirkahvesi Garden ekibi olarak hizmetlerimiz ;Kamp için  yer tahsisi, masa,sandalye,kamp gerekçeleri tamamlanması,rehberlik hizmetleri ,kamp alına kamp süresince ihtiyaçların karşılanması ve servis hizmeti. Alanımızda kamp suresince çadır mat  masa mangal ve diğer ekipmanları ÜCRETSİZ olarak verebiliyoruz.

KONAKLAMALI VE GÜNÜBİRLİK TURLARIMIZ


ÖRNEK YEMEK GEZİ PROGRAMIMIZ

ERİKLİ YAYLASI için İstanbul‘dan yola çıktıktan sonra Eskihisar‘dan Yalova’ya arabalı vapurla geçiyoruz. İlk durağımız köy kahvaltımızı yapmak üzere Kırkahvesi Garden’da olacak. Kahvaltının ardından hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra  şelalelere doğru yürüyüşe başlıyoruz. Parkur tamamen patikada yürünüyor. Dere kenarındaki ve ağaçlar altındaki yürüyüş yaklaşık 60 dakika sürüyor. Parkur sonunda üst üste iki şelale var. Alt şelalede biraz fotoğraf molası verdikten sonra üst şelaleye çıkılıyor. Üst şelaleye çıkışta iki yol var biri patika diğeri ise dik bir kayadan çıkış. Kaya dik olsa da çıkışı rahat ama yükseklik korkusu olanlara önerilmez. Üst şelalede fotoğraf için yeteri kadar mola verdikten sonra farklı bir patika dan  Kırkahvesi Garden’a dönüyoruz ve öğle yemeğimizi yiyoruz. Yemekten sonra  dipsiz göle araçla yolculuğumuz başlayacak. Dipsiz gölde fotoğraf çekimi ve  gezinti yaklaşık 1 saat sürüyor. Köye  dönüş araçla yapılmakta olup; yürümek isteyenler ise orman içinde, patikada yapılacak 2 saatlik keyifli bir yürüyüş bekliyor. Patikada yapılan yürüyüş başlangıcında çok az yokuş var ondan sonra yokuş aşağı devam ediyor. Parkurun sonlarına doğru geçeceğimiz su yolunda   dinlenmek oldukça keyifli. Köy kahvesindeki çay molasından sonra saat 18.00 civarında İstanbul‘a hareket ediyoruz. Arabalı vapur yoğunluğuna bağlı olarak saat 20.30 civarında araç İstanbul’da olup belirlenen güzergahlarda turumuz son bulacaktır.

  • BAKIRKÖY E-5
  • MECİDİYEKÖY    MEYDAN
  • KADIKÖY NİKAH DAİRESİ
  • KARTAL/ PENDİK E-5     

  YEMEK VE KAMP ETKİNLİĞİ

Kırkahvesi Garden da Köy Kahvaltısı (Beyaz Peynir,Domates,Salatalık,Zeytin,Salam,Reçel ,Köy Yumurtası,Tereyağ Demlik Çay)

Erikli Yaylası Çifte Şelalesi Gezisi

Herkesin Yapabileceği Kolay-Orta Yürüyüş

Öğle Yemeği   (Tercihli Olarak: Köfte, Tavuk  ve Mini Salata )

Dipsiz Göl Gezisi ve Fotoğraf Çekimi

Akşam Yemeği   (Tercihli Olarak: Köfte, Tavuk  ve Mini Salata )

Orman içi patikada yürüyüş;  Teşvikiye Köyü  ve Su Yolu Gezintisi (Dinlenme ve Çay Saati)    

Kamp Ateşi Başı Çeşitli Oyunlar ve Etkinlikler

Fotoğraf Çekimleri

Dere Keyfi ve Gezisi